About

HELLO!

If you have looked here then we have to get to know each other more, so we would meet in person.
Zirgzandales is a place, where people come to meet horses and find themselves. We offer to enjoy, what it means to be on a horse.

We help relax to those, who are tired after a long day in work. We try to change the mood for those, who are sad and we help to rejoice the happy ones. We are here when everyone finds a leader in themselves and gets rid of fears and phobias. We are the only stable in Latvia, that not only works with physical activities on a horse, but also with emotion harmonization with a help of a horse.

Our stable people are not traditional instructors or trainers. We are mediator between you and the horse. We can communicate, not only with horses, but also with people. We speak Latvian, Russian, English and horse language. We have lot of energy, smiles and strength. We work, so that in your life would be one miraculous moment more.

Sandra Zaiceva,
transferor in a different reality, mediator between people and horses


OUR HORSES

Our horses are our partners. Each and every one is a personality, not a vehicle. So that’s why we ask you to respect and love our fellows. All of our horses are prepared for riding in the forest and the instructor will find the right horse for you.

Also we are the only stable in Latvia that can offer 15 horses at the same time. That is very useful for corporate events or if you want to ride together with your friends.

see more

OUR STABLE AND SURROUNDING LANDSCAPE

We are located only 8km away from Riga city border and 14km away from Riga center, but the feeling is like you would be further in the countryside. Our stable is away from the big traffic, next to the forest. You can hear birds singing, wind blowing in the trees. At autumn you can find lot of mushrooms and berry’s in the forest.

see more

OUR GUESTBOOK

„ES ticu brīnumiem un labo darbu un domu spēkam. Šodien es kārtējo reizi guvu tam apliecinājumu. Notika brīnums, jo visas nedēļas sliktās domas ir pagaisušas.Es uzticējos Brendai, un viņa, izskatās, ka man. Visas lielās lietas jau ir tik vienkāršas un dabiskas. Lai izdodās to saglabāt un vairot! Lai vairāk cilvēku iegūst ticību un pārliecību, ka labās lietas ir tepat blakus, un tikai no mazām labām lietām rodas tās lielās un labās!

Paldies!
Solvita Āboltiņa


„Ikdienā, protams, lai sajustu svētku, pacilātības, lepnuma un varenības sajūtu, būtu jāpošas, jāpucējas, jāgatavojas ne vienu vien stundu. Taču šī sajūtu un emociju gamma, patiesībā, ir tikai rikas (domāju, ka pārrakstījos, bet nē, arī maizes rikas), rokas stiepiena attālumā. Un tas viss un vēl vairāk ir sastopams ZIRGZANDELĒS. Pat ja nekad mūžā vēl neesi sēdējis zirgam mugurā, šīs visas emociju gammas ir iespējams sajust arī stāvot pie aploka un veroties šajos majestātiskajos dzīvniekos. Ikdienas rutīna, skrējiens, darbi un nedarbi paņem no mums ļoti daudz. Cilvēks nav neizsmeļams enerģijas lādiņš. Agrāk vai vēlāk mūsu fizioloģiskās baterejas sēžas, un ļoti bieži mēs to nemaz nepamanām. Personīgi man ar ģimeni ZIRGZANDELES, Sandriņa un visas kolosālās meitenes ir iespēja atslēgties no ārpasaules, saņemt kārtējo pozitīvo emociju lādiņu un pats galvenais, pavadīt laiku kopā ar ģimeni, ar savām meitenēm kopā ar viņām baudot viņu prieku sēžot cēlo zirgu mugurās. Jā arī cēlā Zibo mugurā!!! Arī viņš ir liels un varens savā būtībā.

Ja nesaprotat par ko es runāju? Sēdieties mašīnā, paķerat līdzi gardumiņus gan zirgiem, gan, protams arī sev, un izbaudiet kaut vai pāris stundu kopā būšanu pasaulē, kurp vēlēsieties atgriezties arī vēl vienu reizi. Paldies, ka Jūs esat un galvenais, kādas Jūs esat! Atbrauksiet kā viesis – aizbrauksiet kā draugs! Sveicieni arī Kellijai no Mikija. Priekš mums ZIRGZANDELES ir ģimenes magnēts, kas atved kopā, saved kopā un padara mūs vēl stiprākus, lielākus un lepnākus. Bildes vien ir ko vērtas, kuras uzņemam katru reizi, kad tur viesojamies. Liels bonuss – tās ir par brīvu  Un, kas tad mums dzīvē ir svarīgākais – tā ir un paliek ģimene. Stiprinot savējās tiks stiprināta visa Latvija. Un ja godīgi, tad rakstot savu sajūsmu man saskrēja pilna mute siekalām, jo iedomājos par grillvietiņu pie dīķīša zem nojumītes, vēders sāk burkšķēt. Nākamreiz desiņas līdzi un vēl viena extra stundiņa, pēc izjādes ar zirgiem, noteikti tiks pavadīta piknikojos un daloties saņemtajiem iepaidiem un emocijām. Lai veicas un mēs drīz būsim klāt!!! Simsoniņi!

Armands Simsons


Дорогая Сандра,

Спасибо Вам за все, что Вы сделали для меня и HK “Динамо Рига” !!!
Это большой труд и любовь к животным. Эти Ваши лошадки дают нам большое удовольствие в жизне. Именно мой любимчик Amazone. Она просто “красавица и молодец”!

Желаю Вам здоровья, счастья и удачи в труде и в жизне!

Юлиус Шуплер